لوگو صفحه اصلی سایت
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانین

The Rules

لازم به ذکر است که ورود، سفارش و استفاده شما از هر کی از خدمات فروشگاه پت برگ به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات این فروشگاه می باشد.

تابعیت و قوانین

کلیه فعالیتها، قوانین و اصول حاکم بر این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
 

  محصولات و کالاها

کلیه حقوق مرتبط با اضافه  و کم کردن کالا و یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای پت برگ محفوظ است.

بازگشت وجه

 حق کنسل کردن سفارش برای پت برگ محفوظ و این فروشگاه موظف به بازگرداندن پرداختی های مرتبط با سفارش طی ۴۸ ساعت می باشد.

سفارشات در روزهای عادی تا ساعت 18 به ثبت برسند در همان روز و در غیر اینصورت در فردای آن روز تحویل خواهند شد.چنانچه فردی به جز سفارش دهنده در آدرس ثبت شده اقدام به تحویل گرفتن کالا نماید، نماینده سفارش دهنده تلقی شده و پت برگ مسئولیتی برای شناسایی رابطه آن فرد با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل شده تلقی خواهد گردید.


خسارت در حین حمل و نقل بر عهده شرکت حمل کننده می باشد با این حال جهت رفاه حال مشتری توسط فروشگاه پت برگ پیگیری میگردد. تحویل محصولات خریداری شده به صورت حضوری در موارد خاص امکان پذیر می باشد.

 

کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط پت برگ بازرسی میشود؛ در صورت وجود نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش، مشتری می بایست مغایرت و یا ایراد را حداکثر طی ۲۴ ساعت به فروشگاه پشتیبانی پت برگ اطلاع دهد.

به علت محدودیت اجناس موجود در بازار اولویت تحویل کالا با سفارشاتی می باشد که تسویه آن انجام شده باشد و این مجموعه هیچ تعهدی نسبت به تامین موجودی سفارشات رزرو شده که هزینه آن پرداخت نشده است ندارد.

بدیهی است برای مرجوع شدن کالا شرایط اولیه کالا نظیر پلمپ و … می بایست حفظ شده و موضوع مورد تایید فروشگاه نیز باشد. ضمنا سفارشات غذا و اقلام مصرفی مانند باکس حمل یا قلاده حتی در صورت استفاده نشدن هم  قابل مرجوعی نمی باشد (به هیچ عنوان قابل مرجوعی نمی باشند و این مسئله هیچ ربطی به مشتری مداری ندارد) .

هزینه ارسال با تیپاکس تا 6 کیلو حدود بیست هزار تومان می باشد و بسته درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. هزینه ارسال با باربری نصف هزینه تیپاکس می باشد و به دفتر باربری شهر شما ارسال می شود. هزینه ارسال سفارشات در اصفهان به عهده مشتری می باشد که با توجه به مناطق شهر اصفهان و با توجه به هزینه الوپیک محاسبه شده است. ضمنا در مواردی خاص پس از خرید امکان دریافت حضوری سفارش نیز موجود است.
0