پت شاپ پت برگ
0

سبد خرید شما خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانین و مقررات

The Rules

لازم به ذکر است که ورود، سفارش و استفاده شما از خدمات فروشگاه پت برگ به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات این فروشگاه می باشد.

فروشگاه اینترنتی پت برگ همچون هر فروشگاه دیگری دارای قوانین و مقرارات خود میباشد، از جمله دلایل نوشتن قوانین پت برگ میتوان به آگاهی از شرایط خرید، ، هزینه ارسال کالا، خسارت در زمان ارسال، نحوه مرجوع کردن کالا و نکاتی دیگر که در ادامه به آن ها میپردازیم همچنین شما عزیزان میتوانید در تمامی مراحل خرید کالا و استفاده شما عزیزان از سایت تیم پشتیبانی فروشگاه همه جوره پشتیبان و پاسخگوی مشتریان خود باشد. قوانین فروشگاه جهت برپایی نظم و مشخص کردن وظایف فروشگاه برای شما عزیزان میباشد که در ادامه به آنان میپردازیم.

تابعیت و قوانین

کلیه فعالیت ها، قوانین و اصول حاکم بر این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی است.

محصولات و کالا ها

کلیه حقوق مرتبط با اضافه و کم کردن کالا و مطالب و محصولات فیزیکی و دیجیتالی، قطع فروش به صورت کلی و جزئی ، تصمیم به ادامه و یا عدم همکاری با فروشندگان محترم فعال در سایت با تیم پت برگ است.

شرایط و زمان ارسال کالا

سفارشاتی که در روز های عادی تا ساعت 18 به ثبت برسند در همان روز ارسال میگردد در غیر این صورت ارسال کالا به روز بعد معکول میگردد. چنانچه در زمان تحویل کالا، فردی بجز شخص سفارش دهنده در آدرس ثبت شده در سایت اقدام به تحویل گرفتن کالا نماید، نماینده سفارش دهنده تلقی شده و فروشگاه پت برگ مسئولیتی برای شناسایی رابطه آن فرد با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل داده شده تلقی خواهد گردید.

قوانین پت برگ و اجرای قوانین
زمان ارسال کالا

اولویت ما برای ارسال سفارشات

به علت محدودیت اجناس موجود در بازار اولویت ارسال سفارشات و تحویل کالا با سفارشاتی می باشد که تسویه آن انجام شده باشد و این مجموعه موظف به تامین کالا با قیمت پرداخت شده میباشد و هیچ تعهدی نسبت به تامین موجودی سفارشات رزرو شده که هزینه آن پرداخت نشده است ندارد.

شرایط و هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال کالا با تیپاکس تا 6 کیلو حدود 30 هزار تومان می باشد و بسته درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. حال جهت خریدی لذت بخش تر از پت برگ شرایط خرید را راحت تر کرده و نیمی از هزینه ارسال کالا با تیپاکس از طرف فروشگاه پرداخت میشود، هزینه ارسال با باربری نصف هزینه تیپاکس می باشد و به دفتر باربری شهر شما ارسال می شود. هزینه ارسال سفارشات در اصفهان به عهده مشتری می باشد که با توجه به مناطق شهر اصفهان و با توجه به هزینه الوپیک محاسبه شده است. ضمنا در مواردی خاص پس از خرید امکان دریافت حضوری سفارش نیز موجود است.چنانچه سفارشات در روز های عادی تا ساعت 18 به ثبت برسند در همان روز ارسال میگردد.

بسته بندی

کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط تیم بسته بندی پت برگ بازرسی میشود؛ در صورت وجود نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش، مشتری می بایست مغایرت و یا ایراد را حداکثر طی ۲۴ ساعت به پشتبیانی پت برگ اطلاع دهد.

خسارت در زمان ارسال کالا

چنانچه خسارتی به کالا در زمان حمل و نقل بوجود آید بر عهده شرکت حمل کننده  میباشد! با این حال جهت رفاه حال مشتری توسط فروشگاه پت برگ پیگیری میگردد. قوانین پت برگ در این رابطه خیلی جدی بوده و جای هیچ گونه نگرانی برای مشتریان عزیز نیست. (تحویل محصولات خریداری شده به صورت حضوری در موارد خاص امکان پذیر می باشد.)

بازگشت وجه

حق کنسل کردن سفارش برای پت برگ محفوظ و این فروشگاه موظف به بازگرداندن پرداختی های مرتبط با سفارش طی ۴۸ ساعت می باشد.

شرایط و نحوه مرجوع کردن کالا

بدیهی است برای مرجوع شدن کالا لازم است شرایط اولیه کالا نظیر پلمپ و … حفظ شده و این موضوع مورد تایید فروشگاه نیز باشد. ضمنا سفارشات غذا و اقلام مصرفی مانند باکس حمل یا قلاده حتی در صورت استفاده نشدن هم  قابل مرجوعی نمی باشد. (به هیچ عنوان قابل مرجوعی نمی باشند و این مسئله هیچ ربطی به مشتری مداری ندارد.)

توضیحات بیشتر

قوانین فروشگاه پت برگ جهت رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز تنظیم و وضع شده است،چنانچه هرگونه ابهام و سوالی در رابطه با شرایط خرید، توضیحات بیشتر برای مرجوع کردن کالا  اولویت ارسال سفارشات و… دارید میتوانید پس از مطالعه بخش پرسش های متداول میتوانید با پشتیبانی پت برگ تماس حاصل فرمایید.

شرایط خرید
0